Notice: Undefined variable: res in /home/vector-nl/app/src/model.php on line 522
Beoordelingen over in ,
Home > > Beoordeling

Recente opmerkingen over andere plaatsen in de buurt van

Ik heb in het verleden al heel wat dingen in deze winkel gekocht. Ze hebben een vrij goede selectie, dat moet ik ze nageven. Maar het laatste jaar lijkt het alsof de houding ten opzichte van klanten bergafwaarts is gegaan. Ze kunnen erg onbeleefd en neerbuigend zijn & mijn vrouw en ik hebben gemerkt dat wanneer we samen naar binnen gaan en uit elkaar gaan, ze de neiging hebben om haar te volgen door de winkel (ze is Mexicaanse). Het laatste bezoek, ongeveer 3 weken geleden, ging ik met mijn zoon naar binnen en we waren in een zeer kleine achterkamer/kast waar ze de administratie bijhouden. Ik had al verschillende artikelen op de toonbank gelegd om te kopen, dus ze wisten dat ik nog in de winkel was. Ik denk dat we de tijd uit het oog verloren en hoewel het nog 5 minuten tot sluitingstijd was, deden ze het licht uit en stonden we in het pikkedonker in deze kleine ruimte. Ik ging naar de balie en zei wat er gebeurd was en het meisje was door en door onverschillig en zei, Sorry we gingen sluiten. We zijn weggegaan zonder iets te kopen en ik kom niet meer terug, wat erg teleurstellend is, want ik heb er altijd met plezier gewinkeld.
Op 27-10-20, had ik een levensbedreigende ervaring met ABC Warehouse bezorgers. ABC heeft een contract met S&B trucking om hun leveringen te doen. De bezorger weigerde mijn verzoek om schoenbeschermers te dragen als hij in mijn huis was. Na het verzoek om schoenbeschermers te dragen te hebben geweigerd, vroeg ik hem mijn huis te verlaten. Toen ik hem vroeg te vertrekken, werd hij agressief en begon hij dreigende bewegingen naar mij te maken. Ik beldeABC Warehouse en meldde het incident. Mijn verkoper vertelde mij dat ABC niet kon ingrijpen omdat de bezorger in dienst is van een particuliere aannemer. Ik zal nooit meer iets bij ABC Warehouse kopen.

Laat een beoordeling achter voor

Nuttige Links